Çok günah işlemişim Fıkrası Oku, Çok günah işlemişim Komik Fıkra


4 arkadaş araba ile seyahat ederken kaza geçirirler içlerinden biri öldüklerini anlar arkadaşlarına biz öldük galiba der. Aradan biraz geçer diğer 3 arkadaşının kaybolduğunu fark eder onları aramaya başlar.
Yürüyorken önüne 3 katlı bir ev çıkar merak eder eve girer. İlk katında ne görsün arkadaşlarından bir tanesi yanında çirkin mi çirkin bir kadın oğlum bu ne hal der arkadaşına, arkadaşı: işte dünyada çok günahım vardı ya işte ona göre burada eş bulunuyormuş benimde günah çok bana da bu geldi.
Allah Allah der 2.katına çıkar binanın ne görsün diğer arkadaşı da 2 katta yine aynı şekilde çirkin mi çirkin bir kadın. Oğlum bu ne hal der yine diğer arkadaşına. Ya dünyada 2 kedi 1 köpek öldürmüştüm ya onun cezası olarak bu kadını verdiler bana der.
Oradan 3.katına doğru yol alır ne görsün 3 katta arkadaşı öyle maşallah yanında müthiş bir hatun güzel cazibeli çekici. Şaşırır bu hale. Oğlum ne iş bu der arkadaşına, arkadaşı cevap vermez tekrar sorar ne iş oğlum, arkadaşı yine cevap vermez. Birden bire kadın konuşur ben dünyada çok günah işlemişim onun yüzünden bunu bana verdiler der.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın Piyasası


E-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi Portalı