Bugün prova Fıkrası Oku, Bugün prova Komik Fıkra


Temel İstanbula gelip bir otele yerleşir. Gece yarısı uykusunun en tatlı zamanında yan taraftaki odadan müzik sesleri gelmektedir. Hiddetle yataktan kalkarak yan odaya girer. Karşısında 4 tane genç ellerinde müzik aletleri bir şeyler çalışmaktadır. Temel sorar:
-Hayrola çocuklar der gecenin bu yarısı ne gürültü der. Çocuklardan biri cevap verir:
-Abi der biz yeni bir grup kurduk ve ilk işimize yarın bir barda çalarak başlayacağız, onun için bu akşam prova yapıyor yarın ise galamız var der. Temel çocuklara hak verir nede olsa gençler heveslerini kırmamak lazım der ve gider. Ertesi aksam yine yan odadan müzik sesleri gelir. Temel yataktan kalkıp yan odaya gider ve sorar:
-Hayrola çocuklar ne oldu der. Çocuklar:
-Abi gala ertelendi bugün prova yarın gala derler. Temel tamam deyip odasına döner. Ertesi akşam yine müzik sesleri yan odadan yine aynı cevaplar bu durum 1-2 gün daha devam eder. 3 gün ise gecenin bir yarısı yine müzik sesleri başlar fakat bu sefer temel çocukların odasına gitmemiştir. bu sefer çocuklar merak eder temelin odasına giderler ve gördükleri manzara karşısında şaşırırlar. Temel yatağın üstünde oturmuş kendi kendini tatmin etmekte, çocuklar sorarlar temele;
-Hayrola abi bu halin nedir. Temel cevap verir;
-Bugün prova yarın hepinizin sülalesini der.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın Piyasası


E-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi Portalı