Yeni Zelanda Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Yeni Zelanda Büyükelçiliği Haritası

YENİ ZELANDA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kızkulesi Sok. No:11 Gaziosmanpaşa, Ankara , Türkiye

Telefon: 446 33 33
Faks: 446 33 17

Yeni Zelanda Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıYeni Zelanda Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Yeni Zelanda Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Yeni Zelanda Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yeni Zelanda Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Yeni Zelanda Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Yeni Zelanda Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı