Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

VİETNAM SOSYALİST CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Koza Sokak No: 109, G.O.P. - Çankaya / Ankara , Türkiye

Telefon: 446 80 49 / 448 01 85
Faks: 446 56 23

Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıVietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı