Vatikan Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Vatikan Büyükelçiliği Haritası

VATİKAN BÜYÜKELÇİLİĞİ, Birlik Mahallesi, 428.Cadde, No.37 PK 33- 06610 Çankaya, Ankara , Türkiye

Telefon: 495 35 14 / 05
Faks: 495 35 40

Vatikan Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Vatikan Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıVatikan Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Vatikan Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Vatikan Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Vatikan Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Vatikan Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Vatikan Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı