Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Diyarbakır Eğitim Kurumları  » Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu, Diclekent Bulvarı Peyas Mah.239.sok.no:13 Kayapınar / D.bakır Kayapınar, Diyarbakır, Türkiye

Telefon: (412) 251 73 13 Faks: (412) 251 73 13
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi HaritasıUydu görünümleri için Uydu Haritası veya Karma Harita, Yol Sokak Haritası görünümü için Yol Haritası Tuşuna tıklayınız.

Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu - Kayapınar Diyarbakır Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu - Kayapınar Diyarbakır Haritası" sayfasındasınız. Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu - Kayapınar Diyarbakır haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu - Kayapınar Diyarbakır Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu - Kayapınar Diyarbakır haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Vali Kurt İsmail Paşa Ortaokulu - Kayapınar Diyarbakır Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı