Ukrayna Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Ukrayna Büyükelçiliği Haritası

UKRAYNA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Sancak Mah., 512. Sok., No:17, 06550 Yıldız,-Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 441 54 99 , 440 52 89
Faks: 440 68 15

Ukrayna Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Ukrayna Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıUkrayna Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ukrayna Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Ukrayna Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ukrayna Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ukrayna Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ukrayna Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı