U.ü.tıp Fakültesi Adresi Nerede ve Haritadaki Konumu Göster, Yol Tarifi Al

Türkiye Haritası » Bursa Hastaneleri  » U.ü.tıp Fakültesi Haritası

U.ü.tıp Fakültesi, , Türkiye

Telefon:
Faks:
Web Sitesi:
Yukarıdaki sağlık kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Hastaneden randevu almak için özel hastanelerin kendi telefon numarası aranabilir, devlet hastanelerinden randevu almak için Sağlık Bakanlığına bağlı ALO 182 çağrı merkezi aranır. ALO182'nin yanı sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alınabilir. Bunun için MERKEZİ HEKİM RANDEVU SİSTEMİ bağlantısına tıklayınız ve tc kimlik numaranız ile giriş yaparak ilgili hastanenin biriminden randevu alınız.

U.ü.tıp Fakültesi Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBu Adrese, Yere, Konuma Yol Tarifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Hareket Noktasını Giriniz
Hareket Noktası :
    Varış Noktası : U.ü.tıp Fakültesi
Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

U.ü.tıp Fakültesi Haritası

Şu an "U.ü.tıp Fakültesi Haritası" sayfasındasınız. U.ü.tıp Fakültesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. U.ü.tıp Fakültesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de U.ü.tıp Fakültesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden U.ü.tıp Fakültesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı