Tayland Krallığı Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Tayland Krallığı Büyükelçiliği Haritası

TAYLAND KRALLIĞI BÜYÜKELÇİLİĞİ, Koza Sok., No: 87, 06700 ,G.O.P./ ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 437 43 18-, 437 52 48
Faks: (312) 437 84 95

Tayland Krallığı Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Tayland Krallığı Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıTayland Krallığı Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Tayland Krallığı Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Tayland Krallığı Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tayland Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tayland Krallığı Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tayland Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı