Tacikistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Tacikistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

TACİKİSTAN CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Diplomatik Site, Ferit Recai Ertuğrul Cad., No: 20, 25009 , Oran / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 491 16 07- 491 17 08
Faks: (312) 491 16 03

Tacikistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Tacikistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıTacikistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Tacikistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Tacikistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tacikistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tacikistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tacikistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı