Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği Haritası

SUUDİ ARABİSTAN KRALLIĞI BÜYÜKELÇİLİĞİ, Turan Emeksiz Sok.,No:6, 06700, G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 468 55 40 , 468 55 41 , 468 55 42
Faks: (312) 427 48 86

Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıSuudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı