Somali Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Somali Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

SOMALİ FEDERAL CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Reşit Galip Cad.No: 100 , G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 436 40 28 , 446 32 69 , 446 32 76
Faks: (312) 436 20 29

Somali Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Somali Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıSomali Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Somali Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Somali Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Somali Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Somali Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Somali Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı