Slovenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Slovenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

SLOVENYA CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kırlangıç Sok., , No: 36, 06700 ,G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 405 49 80
Faks: (312) 426 02 16

Slovenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Slovenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıSlovenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Slovenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Slovenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Slovenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Slovenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Slovenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı