Sırbistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Sırbistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

SIRBİSTAN CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Paris Cad. No. 47, P.K. 28, 06691 Kavaklıdere, Ankara , Türkiye

Telefon: (312) 426 02 36 ? 426 03 54
Faks: (312) 427 83 45

Sırbistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Sırbistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıSırbistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sırbistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Sırbistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sırbistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sırbistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sırbistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı