Singapur Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Singapur Büyükelçiliği Haritası

SİNGAPUR BÜYÜKELÇİLİĞİ, Yıldızevler Mah., 4. Cad.,718 sok., No:13 / 14, 06550, Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 442 43 30
Faks: (312) 442 61 44

Singapur Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Singapur Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıSingapur Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Singapur Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Singapur Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Singapur Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Singapur Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Singapur Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı