Rusya Federasyonu Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Rusya Federasyonu Büyükelçiliği Haritası

RUSYA FEDERASYONU BÜYÜKELÇİLİĞİ, Karyağdı Sok., No:5, 06692, PK. 35 , Kavaklıdere - Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 439 21 22
Faks: (312) 438 39 52 - 442 90 20

Rusya Federasyonu Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Rusya Federasyonu Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıRusya Federasyonu Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Rusya Federasyonu Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Rusya Federasyonu Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Rusya Federasyonu Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Rusya Federasyonu Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Rusya Federasyonu Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı