Romanya Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Romanya Büyükelçiliği Haritası

ROMANYA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Bükreş Sok. No :4 , 06680 ,Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 466 37 06, 427 12 43
Faks: (312) 427 15 30

Romanya Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Romanya Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıRomanya Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Romanya Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Romanya Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Romanya Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Romanya Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Romanya Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı