Oman Sultanlığı Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Oman Sultanlığı Büyükelçiliği Haritası

OMAN SULTANLIĞI BÜYÜKELÇİLİĞİ, Diplomatik alan , Besim Atalay Sok. , No:7 , Oran / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 491 09 40- 41- 44
Faks: (312) 490 06 82

Oman Sultanlığı Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Oman Sultanlığı Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıOman Sultanlığı Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Oman Sultanlığı Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Oman Sultanlığı Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Oman Sultanlığı Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Oman Sultanlığı Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Oman Sultanlığı Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı