Nijer Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Nijer Büyükelçiliği Haritası

NİJER BÜYÜKELÇİLİĞİ, Mahatma Gandi Cad., No:40, GOP / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 436 10 13, 436 10 14
Faks: (312) 436 10 17

Nijer Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Nijer Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıNijer Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Nijer Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Nijer Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Nijer Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Nijer Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Nijer Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı