Moğolistan Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Moğolistan Büyükelçiliği Haritası

MOĞOLİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİ, A.Fethi Okyar Sok. , No.4 , Diplomatik Site , 06450 , Oran / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 492 10 28 , 492 10 27
Faks: (312) 492 10 64

Moğolistan Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Moğolistan Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıMoğolistan Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Moğolistan Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Moğolistan Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Moğolistan Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Moğolistan Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Moğolistan Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı