Mısır Arap Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Mısır Arap Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

MISIR ARAP CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Atatürk Bulvarı. No: 126, 06680 , Kavaklıdere / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 426 10 26 , 468 22 40 , 426 61 32
Faks: (312) 427 00 99

Mısır Arap Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Mısır Arap Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıMısır Arap Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mısır Arap Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Mısır Arap Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mısır Arap Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mısır Arap Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mısır Arap Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı