Merkez İlkokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Rize Eğitim Kurumları  » Merkez İlkokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Merkez İlkokulu, Fıçıtaşı Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 89 İç Kapı No: 1 İyidere / Rize İyidere, Rize, Türkiye

Telefon: (464) 321 20 23 Faks: (464) 321 30 23
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Merkez İlkokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Merkez İlkokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Merkez İlkokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Merkez İlkokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Merkez İlkokulu - İyidere Rize Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Merkez İlkokulu - İyidere Rize Haritası" sayfasındasınız. Merkez İlkokulu - İyidere Rize haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Merkez İlkokulu - İyidere Rize Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Merkez İlkokulu - İyidere Rize haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Merkez İlkokulu - İyidere Rize Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı