Malezya Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Malezya Büyükelçiliği Haritası

MALEZYA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Mahatma Gandhi Cad. ,No: 58, 06700 ,G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 446 35 47 ? 48
Faks: (312) 446 41 30

Malezya Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Malezya Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıMalezya Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Malezya Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Malezya Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Malezya Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Malezya Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Malezya Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı