Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu, Harbiye Mah. Maçka Cad. No:6 Teşvikiye Şişli Şişli, İstanbul, Türkiye

Telefon: (212) 246 13 67 Faks: (212) 233 00 07
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi HaritasıUydu görünümleri için Uydu Haritası veya Karma Harita, Yol Sokak Haritası görünümü için Yol Haritası Tuşuna tıklayınız.

Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu - Şişli İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu - Şişli İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu - Şişli İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu - Şişli İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu - Şişli İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Maçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokulu - Şişli İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır


E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı