Macaristan Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Macaristan Büyükelçiliği Haritası

MACARİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİ, Sancak Mah., Layoş Koşut Cad., No.:2, Yıldız-Çankaya /ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 442 22 73
Faks: (312) 441 50 49

Macaristan Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Macaristan Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıMacaristan Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Macaristan Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Macaristan Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Macaristan Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Macaristan Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Macaristan Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı