Lüksemburg Büyük Dukalığı Ankara Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Lüksemburg Büyük Dukalığı Ankara Büyükelçiliği Haritası

LÜKSEMBURG BÜYÜK DUKALIĞI ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Reşit Galip Cad. No: 70/2 GOP / ANKARA , Türkiye

Telefon: ( 0312 ) 459 14 00
Faks: ( 0312 ) 436 50 55

Lüksemburg Büyük Dukalığı Ankara Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Lüksemburg Büyük Dukalığı Ankara Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıLüksemburg Büyük Dukalığı Ankara Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Lüksemburg Büyük Dukalığı Ankara Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Lüksemburg Büyük Dukalığı Ankara Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Lüksemburg Büyük Dukalığı Ankara Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Lüksemburg Büyük Dukalığı Ankara Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Lüksemburg Büyük Dukalığı Ankara Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı