Libya Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Libya Büyükelçiliği Haritası

LİBYA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Cinnah Cad. No: 60, 06690 ,Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 438 11 10 ? 14
Faks: (312) 440 38 62

Libya Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Libya Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıLibya Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Libya Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Libya Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Libya Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Libya Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Libya Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı