Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Rabat Sok., No:20, 06700 , G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 446 29 20 - 446 01 85
Faks: (312) 446 52 38

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı