Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

KONGO DEMOKRATİK CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Turan Emeksiz Sok. No: 16/1, G. O. P / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 466 09 16 / 17
Faks: (312) 466 09 18

Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kongo Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı