Kenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

KENYA CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, İlkbahar Mah. ,Turan Güneş Blv. , Galip Erdem 612 sok. ,No:10, 06550, Yıldız / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 491 45 08 , 491 45 09 , 491 45 12
Faks: (312) 491 45 16 , 491 45 25

Kenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Kenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kenya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı