Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

KAZAKİSTAN CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kılıç Ali Sok.,No: 6, Diplomatik Site, 06450 ,Oran / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 491 91 00
Faks: (312) 491 44 55

Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı