Katar Devleti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Katar Devleti Büyükelçiliği Haritası

KATAR DEVLETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Bakü Sok., No: 6, Diplomatik Site, 06450, Oran / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 490 72 74 ? 490 45 85 ? 490 47 87
Faks: (312) 490 67 57 ? 490 41 64

Katar Devleti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Katar Devleti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKatar Devleti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Katar Devleti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Katar Devleti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Katar Devleti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Katar Devleti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Katar Devleti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı