Karadağ Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Karadağ Büyükelçiliği Haritası

KARADAĞ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Büyükesat, Gökçek Sok., No:11, 06700 , G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 436 46 98 , 436 48 71
Faks: (312) 436 15 46

Karadağ Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Karadağ Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKaradağ Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Karadağ Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Karadağ Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Karadağ Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Karadağ Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Karadağ Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı