Kapıkule Sınır Kapısı Nerede Nasıl Gidilir, Kapıkule Sınır Kapısı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Edirne  » Kapıkule Sınır Kapısı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Kapıkule Sınır Kapısı

Adres: Kapıkule (Türkiye - Bulgaristan Sınır Kapısı), Edirne
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Kapıkule Sınır Kapısı Haritası

Kapıkule Sınır Kapısı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Kapıkule Sınır Kapısı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Kapıkule Sınır Kapısı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Kapıkule Sınır Kapısı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kapıkule Sınır Kapısı Haritası" sayfasındasınız. Kapıkule Sınır Kapısı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kapıkule Sınır Kapısı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kapıkule Sınır Kapısı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kapıkule Sınır Kapısı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kapıkule Sınır Kapısı Edirne şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Kapıkule Sınır Kapısı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 42' 59¨ N Boylam: 26° 21' 32¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kapıkule Sınır Kapısı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.7163 Boylam: 26.359 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kapıkule Sınır Kapısı haritası, Kapıkule Sınır Kapısı uydu görüntüleri, Kapıkule Sınır Kapısı karayolları haritası, google maps Kapıkule Sınır Kapısı, Kapıkule Sınır Kapısı arazi haritası, Kapıkule Sınır Kapısı sokak haritası, google earth Kapıkule Sınır Kapısı, Kapıkule Sınır Kapısı üç boyutlu görüntüsü, Kapıkule Sınır Kapısı 3d görüntüleri ve Kapıkule Sınır Kapısı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Kapıkule Sınır Kapısı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kapıkule Sınır Kapısı0.00 Km
Kapıkule Garı0.34 Km
Budakdoğanca Barajı4.60 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı