Kanada Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kanada Büyükelçiliği Haritası

KANADA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Cinnah Caddesi, No: 58, 06690, Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 409 27 00
Faks: (312) 409 27 12

Kanada Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kanada Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKanada Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kanada Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Kanada Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kanada Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kanada Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kanada Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı