İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Rize Eğitim Kurumları  » İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fethiye Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 1 İyidere / Rize İyidere, Rize, Türkiye

Telefon: (464) 321 20 24 Faks: (464) 321 20 24
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İyidere Rize Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İyidere Rize Haritası" sayfasındasınız. İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İyidere Rize haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İyidere Rize Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İyidere Rize haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İyidere Rize Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı