İsviçre Konfederasyonu Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İsviçre Konfederasyonu Büyükelçiliği Haritası

İSVİÇRE KONFEDERASYONU BÜYÜKELÇİLİĞİ, Atatürk Bulvarı ., No: 247, P.K. 25, 06692 ,Kavaklıdere / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 457 31 00
Faks: (312) 467 11 99

İsviçre Konfederasyonu Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İsviçre Konfederasyonu Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİsviçre Konfederasyonu Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İsviçre Konfederasyonu Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. İsviçre Konfederasyonu Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İsviçre Konfederasyonu Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İsviçre Konfederasyonu Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İsviçre Konfederasyonu Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı