İkitelli Haritası, İstanbul Başakşehir İkitelli Semt Uydu Haritası

Türkiye Haritası  »  İstanbul  » Başakşehir » İkitelli Haritası

İstanbul Başakşehir İkitelli Semti Haritası

Uydu görünümleri için Uydu Haritası veya Karma Harita, Yol Sokak Haritası görünümü için Yol Haritası Tuşuna tıklayınız.

İstanbul Başakşehir İkitelli Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İstanbul Başakşehir İkitelli Haritası" sayfasındasınız. İstanbul Başakşehir İkitelli haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İstanbul Başakşehir İkitelli Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İstanbul Başakşehir İkitelli haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İstanbul Başakşehir İkitelli Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

İstanbul Başakşehir İETT Otobüs Durakları (Başakşehir ilçesine gitmek için ilçeden geçen otobüsleri kullanabilirsiniz.)E-sehir.com © 2004 - 2017, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı