İrlanda Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İrlanda Büyükelçiliği Haritası

İRLANDA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Uğur Mumcu Cad. ,No: 88, MNG Binası, B. Blok., Kat 3, G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: 459 10 00
Faks: 446 80 61

İrlanda Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İrlanda Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİrlanda Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İrlanda Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. İrlanda Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İrlanda Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İrlanda Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İrlanda Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı