İmam Hatip Ortaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Rize Eğitim Kurumları  » İmam Hatip Ortaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

İmam Hatip Ortaokulu, Fıçıtaşı Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 89 İç Kapı No: 1 İyidere / Rize İyidere, Rize, Türkiye

Telefon: (464) 321 39 98 Faks:
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

İmam Hatip Ortaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve İmam Hatip Ortaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İmam Hatip Ortaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

İmam Hatip Ortaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

İmam Hatip Ortaokulu - İyidere Rize Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İmam Hatip Ortaokulu - İyidere Rize Haritası" sayfasındasınız. İmam Hatip Ortaokulu - İyidere Rize haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İmam Hatip Ortaokulu - İyidere Rize Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İmam Hatip Ortaokulu - İyidere Rize haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İmam Hatip Ortaokulu - İyidere Rize Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı