İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Rize Eğitim Kurumları  » İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Fethiye Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 1 İyidere / Rize İyidere, Rize, Türkiye

Telefon: (464) 321 33 10 Faks: (464) 321 20 04
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - İyidere Rize Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - İyidere Rize Haritası" sayfasındasınız. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - İyidere Rize haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - İyidere Rize Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - İyidere Rize haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - İyidere Rize Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı