Hırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Hırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

HIRVATİSTAN CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kelebek Sok.., No: 15/A, 06700 , G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 446 08 31 , 446 94 60 , 437 95 44
Faks: (312) 446 47 00

Hırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Hırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıHırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Hırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Hırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Hırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Hırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Hırvatistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı