Halk Eğitim Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Rize Eğitim Kurumları  » Halk Eğitim Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Halk Eğitim Merkezi, Fıçıtaşı Mahallesi İyidere Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü İyidere, Rize, Türkiye

Telefon: (464) 321 26 20 Faks:
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Halk Eğitim Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Halk Eğitim Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halk Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Halk Eğitim Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Halk Eğitim Merkezi - İyidere Rize Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Halk Eğitim Merkezi - İyidere Rize Haritası" sayfasındasınız. Halk Eğitim Merkezi - İyidere Rize haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Halk Eğitim Merkezi - İyidere Rize Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Halk Eğitim Merkezi - İyidere Rize haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Halk Eğitim Merkezi - İyidere Rize Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı