Güney Sudan Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Güney Sudan Büyükelçiliği Haritası

GÜNEY SUDAN BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kız Kulesi Sok., No:1, G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 436 02 85
Faks: (312) 436 02 84

Güney Sudan Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Güney Sudan Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıGüney Sudan Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Güney Sudan Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Güney Sudan Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Güney Sudan Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Güney Sudan Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Güney Sudan Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı