Filistin Devleti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Filistin Devleti Büyükelçiliği Haritası

FİLİSTİN DEVLETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kılıç Ali Sok. , No:5, Diplomatik Site, 06450 , Oran / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 490 35 46
Faks: (312) 490 40 77

Filistin Devleti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Filistin Devleti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıFilistin Devleti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Filistin Devleti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Filistin Devleti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Filistin Devleti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Filistin Devleti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Filistin Devleti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı