Etyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Etyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

ETYOPYA FEDERAL DEMOKRATİK CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Uğur Mumcu Sok. , No: 74/1-2, 06700, G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312)436 04 00
Faks: (312) 448 19 38

Etyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Etyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıEtyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Etyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Etyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Etyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Etyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Etyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı