Ekvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Ekvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

EKVATOR CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kelebek Sok., No: 21/1, G.O.P / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 446 01 60
Faks: (312) 446 01 73

Ekvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Ekvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıEkvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ekvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Ekvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ekvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ekvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ekvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı