Dolusay Mağaraları Nerede Nasıl Gidilir, Dolusay Mağaraları Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Diyarbakır  » Dolusay Mağaraları Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Dolusay Mağaraları

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Dolusay Mağaraları Haritası

Dolusay Mağaraları Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Dolusay Mağaraları nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Dolusay Mağaraları konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Dolusay Mağaraları Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Dolusay Mağaraları Haritası" sayfasındasınız. Dolusay Mağaraları haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Dolusay Mağaraları Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Dolusay Mağaraları haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Dolusay Mağaraları Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Dolusay Mağaraları Diyarbakır şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Dolusay Mağaraları için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 39' 8¨ N Boylam: 40° 0' 36¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Dolusay Mağaraları Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.6522 Boylam: 40.0099 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolusay Mağaraları haritası, Dolusay Mağaraları uydu görüntüleri, Dolusay Mağaraları karayolları haritası, google maps Dolusay Mağaraları, Dolusay Mağaraları arazi haritası, Dolusay Mağaraları sokak haritası, google earth Dolusay Mağaraları, Dolusay Mağaraları üç boyutlu görüntüsü, Dolusay Mağaraları 3d görüntüleri ve Dolusay Mağaraları yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Dolusay Mağaraları haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Dolusay Mağaraları0.00 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı