Denizgören İlkokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Rize Eğitim Kurumları  » Denizgören İlkokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Denizgören İlkokulu, Denizgören Köyü İyidere/rize İyidere, Rize, Türkiye

Telefon: (464) 323 54 99 Faks:
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Denizgören İlkokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Denizgören İlkokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Denizgören İlkokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Denizgören İlkokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Denizgören İlkokulu - İyidere Rize Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Denizgören İlkokulu - İyidere Rize Haritası" sayfasındasınız. Denizgören İlkokulu - İyidere Rize haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Denizgören İlkokulu - İyidere Rize Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Denizgören İlkokulu - İyidere Rize haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Denizgören İlkokulu - İyidere Rize Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı