Demirci Geçidi Nerede Nasıl Gidilir, Demirci Geçidi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Kayseri  » Demirci Geçidi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Demirci Geçidi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Demirci Geçidi Haritası

Demirci Geçidi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Demirci Geçidi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Demirci Geçidi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Demirci Geçidi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Demirci Geçidi Haritası" sayfasındasınız. Demirci Geçidi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Demirci Geçidi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Demirci Geçidi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Demirci Geçidi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Demirci Geçidi Kayseri şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Demirci Geçidi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 31' 31¨ N Boylam: 36° 26' 50¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Demirci Geçidi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.5253 Boylam: 36.4472 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Demirci Geçidi haritası, Demirci Geçidi uydu görüntüleri, Demirci Geçidi karayolları haritası, google maps Demirci Geçidi, Demirci Geçidi arazi haritası, Demirci Geçidi sokak haritası, google earth Demirci Geçidi, Demirci Geçidi üç boyutlu görüntüsü, Demirci Geçidi 3d görüntüleri ve Demirci Geçidi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Demirci Geçidi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Demirci Geçidi0.00 Km
Dokuzdolanbaç4.74 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı